Hans Arp Konkret

437272

HANS ARP (1886-1966): "Plakat Basel", signerad, numrerad IV/X, färglitografi, 88x88 cm

Blekt

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Hans Arp Konkret
Budhistorik (7 bud)
3236160
5 400
3234447
5 200
3231464
4 200
3230650
3229108

Slutpris SEK:
5 400
515 EUR, 579 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.