Lars Ramstedt Konkret

437263

LARS RAMSTEDT (född 1953): "Tiden", signerad och daterad 87, olja på duk, ca 104x84 cm

Färgbortfall

Ändringar/tillägg
olja på duk

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Lars Ramstedt  Konkret

Budhistorik (9 bud)
3240160
5 000
3238001
4 800
3234572
4 600
3233989
3233891

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.