Peder Duke Konkret

437232

PEDER DUKE (1938-2003): Utan titel, a tergo signerad och daterad Peder Duke 1989, olja på duk, ca 106x117 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 1

Peder Duke Konkret

Budhistorik (7 bud)
3243478
6 400
3242145
5 600
3240022
5 400
3235439
5 200
3234063
2 400

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.