Karl Axel Pehrson Konkret

436487

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition, signerad och daterad K.A. Pehrson. 58., blandteknik, ca 30x38 cm

Karl Axel Pehrson Konkret

Budhistorik (7 bud)
3244535
4 400
3243590
4 200
3243590
3233728
3 800
3233727
3 200

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.