Konkret konst Olle Bonnier

436481

OLLE BONNIER (1925-2016): Kompositioner, dubbelsidig, gouacher på ett papper, signerade och daterade Olle Bonnier -78, 56x75 cm, monterad i plexilåda

En upphängning trasig

Rum 3

Konkret konst Olle Bonnier

Budhistorik (10 bud)
3243174
4 400
3242789
4 200
3243172
4 200
3242789
3241488
3 200

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.