KA Pehrson Konkret

436418

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition,
signerad och daterad KA Pehrson 54, numrerad 28/45, färgserigrafi, ca 31x57,5 cm

KA Pehrson Konkret
Budhistorik (21 bud)
3238724
1 400
3238748
1 300
3238724
3238747
3238724

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.