Olle Baertling Konkret

436412

OLLE BAERTLING (1911-1981): "Yoyan", signerad och numrerad Baertling 15/100, daterad 1970-72, färgserigrafi, bildyta ca 79x41 cm

Konst, Grafik, Specialauktion

Olle Baertling Konkret

Budhistorik (16 bud)
3243682
14 500
3240238
14 000
3240238
13 000
3240737
12 500
3240238
12 000

Slutpris SEK:
14 500
1 478 EUR, 1 786 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.