Miniatyrbordsur

450573

MINIATYRBORDSUR, tidigt 1900-tal, delvis förgylld brons, höjd ca 10 cm.

Klockor/Ur

Monter 4

Miniatyrbordsur

Budhistorik (65 bud)
3167617
16 000
3167616
15 500
3167616
14 500
3167612
14 000
3167612
12 500

Slutpris SEK:
16 000
1 634 EUR, 1 896 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer