Olle Olsson Hagalund litografi

449806

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Frälsningsarmén, signerad Olle Olsson Hagalund, 295/360, färglitografi, ca 43x53 cm

Gulnad

Fack 26

Budhistorik (21 bud)
3147909
1 600
3150105
3147909
1 400
3150104
1 300
3147909

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 190 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer