Medaljong

449529

MEDALJONG, 18 k guld, omkring 1900, onyx, dekor av orientpärlor, med inredning, höjd inkl ögla ca 5 cm, total vikt ca 13 g

Smärr nagg, inredning m skador

Guld/Smycken

Medaljong

Budhistorik (24 bud)
3160660
2 400
3160613
3142188
3142187
1 900
3142185
1 800

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer