Serveringsvagn

449490

SERVERINGSVAGN, glas och mässing, 1900-talets andra hälft, lösa brickor i glas, hjultrissor, höjd ca 65, 60x40 cm

Bruksslitage, glasskivor med smärre kantnagg

Rum 3

Serveringsvagn

Budhistorik (34 bud)
3147481
3 200
3158643
3147481
2 800
3145322
2 600
3144535
2 400

Slutpris SEK:
3 200
327 EUR, 379 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer