Trädgårdsskulptur

449380

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, 1900-talets andra hälft, betong, i form av "Venus födelse", på postament, höjd 156 cm
Skador: Avslag

Avslag och sprickor

Diverse

Rum 14

Trädgårdsskulptur

Budhistorik (21 bud)
3141529
3 200
3139625
2 600
3139624
2 400
3139622
3139621

Slutpris SEK:
3 200
327 EUR, 379 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer