Spegel empirestil

449270

SPEGEL, 1800-talets slut, empirestil, förgylld, höjd ca 90x48 cm

Senare bronsering, senare uppmålning

Diverse, Speglar

Rum 22

Spegel empirestil

Budhistorik (34 bud)
3155105
3 400
3143386
3 200
3155104
3 200
3143386
3155102
2 800

Slutpris SEK:
3 400
347 EUR, 403 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer