Spegel empirestil

449270

SPEGEL, 1800-talets slut, empirestil, förgylld, höjd ca 90x48 cm

Senare bronsering, senare uppmålning

Diverse, Speglar

Rum 22

Spegel empirestil

Budhistorik (34 bud)
3155105
3 400
3143386
3 200
3155104
3 200
3143386
3155102
2 800

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer