Torbjörn Testad relief

449116

TORBJÖRN TESTAD (1945-2016), komposition, relief i koppar och järn, signerad och daterad Torbjörn Testad -1971, monterad på träram, ca 70,5x135 cm

Konst, Skulpturer

Rum 9

Torbjörn Testad relief

Budhistorik (2 bud)

3153787
3151576

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer