Lars Hillersberg blandteknik

449109

LARS HILLERSBERG (1937-2004): Venedig, signerad och daterad Lars Hillersberg -86, blandteknik, på papper, ca 62,5x85 cm

Fack 39

Lars Hillersberg blandteknik

Budhistorik (4 bud)

3154025
450
3154016
3154000
3137796

Slutpris SEK:
450
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer