Sideboard teak

449079

TAGE OLOFSSON, Ulferts, sideboard i teak, 1960-tal, tre låsbara dörrar samt tre lådor med formade beslag, höjd ca 88, 183x42,5 cm

Smärre slitage

Rum 13

Sideboard teak

Budhistorik (13 bud)
3153744
3153366
2 800
3152292
2 600
3152291
3151589

Slutpris SEK:
306 EUR, 356 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.