Sideboard teak

449079

TAGE OLOFSSON, Ulferts, sideboard i teak, 1960-tal, tre låsbara dörrar samt tre lådor med formade beslag, höjd ca 88, 183x42,5 cm

Smärre slitage

Rum 13

Sideboard teak

Budhistorik (13 bud)
3153744
3153366
2 800
3152292
2 600
3152291
3151589

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer