Flygplanskarusell Clown på trapets 1940/50-tal

449063

FLYGPLANSKARUSELL, CLOWN, på trapets, 1940/50-tal, delvis litograferad plåt, höjd ca 20 resp 30 cm

Slitage

Diverse, Leksaker

Budhistorik (4 bud)

3137262
450
3142141
3137262
3135943

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.