Flygplanskarusell Clown på trapets 1940/50-tal

449063

FLYGPLANSKARUSELL, CLOWN, på trapets, 1940/50-tal, delvis litograferad plåt, höjd ca 20 resp 30 cm

Slitage

Diverse, Leksaker

Budhistorik (4 bud)

3137262
450
3142141
3137262
3135943

Slutpris SEK:
450
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer