skålar Björn Wiinblad

449035

BJÖRN WIINBLAD, skålar i form av damer, 1 par, signerad och daterad Björn Wiinblad 78 resp signerad Björn Wiinblad, höjd ca 28 resp 32 cm

Den högre skålens kupa med omfattande lagning

Keramik/Porslin

skålar Björn Wiinblad

Budhistorik (17 bud)
3153910
2 800
3153377
2 600
3153907
2 600
3153377
2 400
3153902

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer