Ljusstake Björn Wiinblad

449027

BJÖRN WIINBLAD, ljusstake, i form av kvinna, bemålad och glaserad terracotta, monogramsignerad och daterad L. 42, BW- 80, Danmark, höjd ca 42 cm

Keramik/Porslin

Ljusstake Björn Wiinblad

Budhistorik (25 bud)
3153872
1 700
3153871
1 600
3153866
3153275
1 400
3153864
1 400

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer