Karmstolar 1 par

449026

KARMSTOLAR, 1 par, Louis XVI-stil, 1900-tal, skuren dekor, sitthöjd ca 44 cm

Omfattande slitage och skador

Rum 12

Karmstolar 1 par

Budhistorik (8 bud)
3154137
600
3154066
550
3153936
500
3140115
450
3153933
450

Slutpris SEK:
600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer