Bordslampor ett par 1900-tal

449013

BORDSLAMPOR, 2 st, senbarockstil, 1900-talets senare del, mässing samt grön marmor, lyktbärande puttis, elektrifierade, höjd ca 41 cm

Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen. 2 skruvar saknar på ena lampan

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampor ett par 1900-tal

Budhistorik (25 bud)
3153786
1 900
3153791
1 800
3153786
1 700
3153781
1 600
3143679

Slutpris SEK:
1 900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer