Ikon Ryssland

449004

IKON, 1900-talets början, Ryssland, risa i patinerad mässing med präglad dekor samt fasettslipade stenar av glas, höjd ca 27x20 cm, låda i ek medföljer

Slitage/dekorbortfall, medföljande låda med skador/lösa delar

Diverse

Ikon Ryssland

Budhistorik (24 bud)
3150798
3145159
2 800
3148369
2 600
3145159
2 400
3144658

Slutpris SEK:
306 EUR, 356 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer