Anna Berg

448972

ANNA BERG (1875-1950): "Vita Blommor", signerad Anna Berg, olja på duk, häfte "Anna Berg och hennes krets" medföljer 66x46 cm

Krackeleringar

Ändringar/tillägg
Häfte hämtas i Utlämningen

Rum 6

Anna Berg

Budhistorik (40 bud)
3153862
15 000
3153868
15 000
3153862
14 000
3153863
13 500
3153862
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 532 EUR, 1 778 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer