Harald Sallberg etsning

448960

HARALD SALLBERG (1895-1963): Slussen, signerad och daterad Harald Sallberg 1926, torrnål, ca 20x49,5 cm

Fack 19

Harald Sallberg etsning

Budhistorik (27 bud)
3154580
3 400
3154211
3 200
3154211
3154197
2 800
3153522
2 600

Slutpris SEK:
3 400
347 EUR, 403 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer