Yrjö Edelmann färglitografi

448956

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Absolut Citron, signerad Y. Edelmann, 247/250, färglitografi, ca 82x61 cm; oramad

Kanter med obetydligt hanteringsslitage

Rum 9, Vagga 3

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (32 bud)
3154208
3 400
3154200
3 200
3154206
3 200
3154200
3154204
2 800

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer