Yrjö Edelmann färglitografi

448952

YRJÖ EDELMANN (född 1941-2016): Paket i orange, signerad Y. Edelmann, färglitografi, 248/250, ca 82x61 cm

Kanter med obetydligt hanteringsslitage

Rum 9, Vagga 3

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (27 bud)
3153504
2 600
3152865
2 400
3153503
2 400
3152865
3153053

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 308 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer