Yrjö Edelmann färglitografi

448952

YRJÖ EDELMANN (född 1941-2016): Paket i orange, signerad Y. Edelmann, färglitografi, 248/250, ca 82x61 cm

Kanter med obetydligt hanteringsslitage

Rum 9, Vagga 3

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (27 bud)
3153504
2 600
3152865
2 400
3153503
2 400
3152865
3153053

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer