Skrivbord jugend

448944

SKRIVBORD, 1900-talets början, jugend, vitbemålad, sarg med 5 lådor, beslag i patinerad metall, höjd ca 76, 59x110 cm

Senare bemålning, slitage, nyckel saknas

Rum 21

Skrivbord jugend

Budhistorik (20 bud)
3154311
1 400
3151762
1 300
3154298
3151762
3150792

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer