Skrivbord jugend

448944

SKRIVBORD, 1900-talets början, jugend, vitbemålad, sarg med 5 lådor, beslag i patinerad metall, höjd ca 76, 59x110 cm

Senare bemålning, slitage, nyckel saknas

Rum 21

Skrivbord jugend

Budhistorik (20 bud)
3154311
1 400
3151762
1 300
3154298
3151762
3150792

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 166 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.