Väggpendyl mässingsplåt

448914

VÄGGPENDYL, 1800-tal, mässingsplåt, dekor av ekorre och fåglar, urtavla med romerska siffror, höjd ca 44 cm, pendel, vev och lod medföljer, pendel etc visas på begäran (lagerplats VB15)

Lösa dekordelar, smärre skador

Klockor/Ur

Rum 7

Väggpendyl mässingsplåt

Budhistorik (25 bud)
3144037
2 400
3154124
3144037
3153616
1 900
3144037
1 800

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 284 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.