Pall i funkis

448885

PALL, s.k. Z-pall, funkis 1930-tal, förkromat stålrör och sits i vitt fårskinn, höjd ca 55 cm

Snare klädsel, stålrör med slitage

Rum 4

Pall i funkis

Budhistorik (12 bud)
3153978
2 800
3140850
2 600
3153970
2 600
3140850
2 400
3153966

Slutpris SEK:
2 800
286 EUR, 332 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer