Ivar Morsing oljemålning

448799

IVAR MORSING (1919-2009): Kvinnofigurer, signerad och daterad I. Morsing -69, olja på pannå, ca 36x42 cm

Fack 23

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3154380
3154167
3154379
3154167
1 900
3154377
1 800

Slutpris SEK:
225 EUR, 261 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.