Georg Arsenius tuschteckning

448764

GEORG ARSENIUS (1855-1908), Hästekipage, signerad och daterad G. Arsenius -84, tuschteckning, 21x34 cm, monterad mot äldre passepartout

Konst, Teckningar

Kundcenter

Georg Arsenius tuschteckning

Budhistorik (1 bud)

3154140
2017-03-21 12:06:45

2017-03-21 kl 12:22
Slutpris SEK:
31 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.