Roland Svensson Möja

448629

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Möja, signerad daterad Roland S samt RS, färgkrita, ca 14x12,5 cm

Roland Svensson Möja

Budhistorik (4 bud)

3153965
1 900
3153951
1 600
3153324
850
3141305
600

Slutpris SEK:
1 900
194 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.