Spegel barockstil

448124

SPEGEL, barockstil, 18/1900-tal, skulpterad och förgylld, för två ljus, ursprungligen sannolikt infattning för sakralt bruk, höjd 56 x 36 cm

Torrsprickor, smärre förgyllningsskador, kompletterad, omarbetad

Speglar

Rum 7

Spegel barockstil

Budhistorik (3 bud)

3144056
1 600
3144055
3139353

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 190 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.