Armring 18 k guld

446689

ARMRING, 18 k guld, 7 odlade pärlor ca 4,5 mm, Helsingborg 1955, innerdiameter 55x59 mm, vikt ca 11,5 g

Bruksslitage, repor

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

Armring 18 k guld

Budhistorik (5 bud)
3154285
2 600
3154222
2 400
3154221
3139730
3137144

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 308 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 100 kr.