Armring 18 k guld

446684

ARMRING, 18 k guld, dekor med odlade pärlor, Stockholm 1875, innerdiameter 43x58 mm, vikt 31,1 g

Bruksslitage, fåtal bucklor, smärre repor

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

Armring 18 k guld

Budhistorik (5 bud)
3154193
7 600
3140183
7 400
3140179
6 200
3138169
3137365
2 800

Slutpris SEK:
7 600
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 100 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer