Rolex Datejust armbandsur guld/stål 2000-tal

445673

ROLEX, Datejust, armbandsur, guld/stål, ca 2006, safirglas, automatisk, datum, refnr. 179173, serienr. D427427, original jubileelänk, viklås, diameter 26 mm

Originalbox, certifikat (ostämplat datum), ytterbox, kalender samt instruktionsbox medföljer.

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Smärre bruksslitage. Extra länkbit medföljer.

Klockor/Ur, Temaauktion, Important Watches, Fashion

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (33 bud)
3172493
35 000
3172490
31 000
3172474
30 000
3172457
29 000
3172454
27 000

Slutpris SEK:
35 000
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer