Hublot Big Bang armbandsur 18K roséguld

444163

HUBLOT, Genève, Big Bang, Tutti Frutti, armbandsur, 18K roséguld, ca 2010, safirglas, automatiskt urverk, kronograf, datum, glasring bestatt med 48 rosa safirer, glasbaksida, viklås i 18K, originalband, glasbaksida, calibernr. HUB4300 (ETA 2894-2), verknr. 08414, serienr. 801219, refnr. 341.PP2010.1933, boettnr. 341, diameter 41 mm

Box, stämplat cert 2010, instruktionsbok samt ytterbox medföljer.

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Smärre slitage.

Klockor/Ur, Damklockor, Temaauktion, Important Watches, Fashion, Fashion

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (26 bud)
3172506
94 000
3172170
92 000
3172062
90 000
3169127
88 000
3169120
86 000

Slutpris SEK:
94 000
Utropspris SEK:
120 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer