Nalle Werner oljemålning

442716

NALLE WERNER, Färgperspektiv, signerad och daterad på baksidan Nalle Werner 1975, olja på duk 140x140 cm

Ändringar/tillägg
Visas på Nybrogatan 32. Ingen avhämtning fre 17/3. Fr o m lör 18/3 avhämtas föremålet i Magasin 5.

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Temaauktion

Visas på begäran

Nalle Werner oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3140601
6 200
3140392
6 000
3136269
3 400
3136213
3134576

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.