Gerhard Wihlborg oljemålning 1920-tal

442708

GERHARD WIHLBORG (1897-1982) Stilleben med fönster, olja på duk fäst på pannå, signerad och daterad Gerh Vilhborg -23, ca 41,5 x 47 cm

Rum 4

Budhistorik (16 bud)
3107351
16 500
3107530
16 000
3107351
15 500
3107529
15 000
3107351
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 662 EUR, 1 888 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.