Mikael Fagerlind Blue White

442705

MIKAEL FAGERLUND (1955) Blue White, vinyl på mdf-board, signerad och daterad a tergo Mikael Fagerlund -95, diameter 25 cm

LITTERATUR: Mikael Blomqvist, red: Mikael Fagerlund, Karlskrona 1997, jämför sidan 81

Monter 14

Mikael Fagerlind Blue White

Budhistorik (8 bud)
3105510
1 900
3107695
1 800
3105510
1 700
3107694
1 600
3105510

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.