IB Kofod Larsen

442613

IB KOFOD LARSEN, stolar, 6 st, teak, 1950/60-tal, klädda i grå textil, sitthöjd ca 46 cm

Smärre slitage

Möbler, Design

Rum 22

IB Kofod Larsen

Budhistorik (19 bud)
3106377
6 800
3107599
6 600
3106377
6 400
3107595
6 200
3106377
5 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.