Albert Abbe oljemålning

442609

ALBERT ABBE (1889-1966) "Sommarkväll", olja på pannå, signerad Alb. Abbe, ca 40x30 cm

Fack 5

Albert Abbe oljemålning

Budhistorik (70 bud)
3108591
10 500
3108586
10 000
3108589
9 800
3108586
9 600
3108588
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.