Salvador Dali färglitografi

442550

SALVADOR DALI (1904-1989), "Brave Cecile" ur "Three Plays by the Marquis de Sade Allegory", färglitografi, signerad samt numrerad 39/160, daterad 1967 i plåten, bildmått ca 47 x 35 cm

Blad något gulnat, fläckar i nederkant

Rum 5

Salvador Dali färglitografi
Budhistorik (33 bud)
3110013
8 200
3110022
8 000
3110013
7 800
3110020
7 600
3110013
7 400

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.