Anders Palmér oljemålning

442437

ANDERS PALMÉR (född 1958): Landskapsmotiv, signerad Palmér, olja på duk, ca 89x98 cm

Fack 34

Anders Palmér oljemålning

Budhistorik (25 bud)
3107988
3107987
1 900
3107961
1 800
3107627
1 700
3095753
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.