James Coignard Six occupants

442209

JAMES COIGNARD (1925-2008), Six occupants, relief, brons, osignerad, samt etsning, signerad och numrerad 6/75. Reliefens mått ca 23 x 17 cm, etsningens mått ca 33 x 26 cm. Båda monterade i textilklädd mapp utgiven av Vision Nouvelle.

James Coignard Six occupants

Budhistorik (4 bud)

3107513
3107512
1 600
3102511
3100307

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.