Ove Carlson pigment ink print

442102

OVE CARLSON (född 1950): Traffic IV, signerad och numrerad Carlson, 17/17, 40x40 cm, bladstorlek 50x50 cm, oramad

Rum 9, Vagga 3

Ove Carlson pigment ink print
Budhistorik (10 bud)
3121280
1 300
3118152
3121278
3118152
3121277
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.