Salvador Dali Tema

442060

SALVADOR DALI (1904-1989): Carmen - Castanets, grönpatinerad brons, signerad Dali och numrerad 266/300, gjutarstämpel Scan, höjd inklusive sockel 25 cm, äkthetsintyg och låda medföljer

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Salvador Dali Tema

Budhistorik (24 bud)
3117126
17 000
3117121
16 500
3117114
16 000
3117113
15 500
3117048
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 712 EUR, 1 945 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.