Tennsoldater

442051

TENNSOLDATER, 1910-30-tal, bestående av: 3 askar C.C Olsson, engelsmän, fransmän och tyskar, en ask Tenngjuteriet Mars Engelsmän samt en ask Tyskar av okänd tillverkare, olika skalor, silhuett

Smärre skador, ej kompletta

Diverse, Leksaker

Tennsoldater

Budhistorik (11 bud)
3104643
750
3108510
750
3104643
700
3108508
650
3104643
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.