Skärmvägg

441799

SKÄRMVÄGG, 1900-talets första hälft, sammansatta ribbor, skyltmärkt Davids & Co Hannover, höjd ca 175 cm

proveniens: Gustav V

slitage, mindre skador

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Skärmvägg

Budhistorik (6 bud)
3109652
3107667
3109651
3107667
3096399

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.