John Noel Smith, olja

441798

JOHN NOEL SMITH (Irland född 1952): "Wild plants & bone", signerad och daterad Smith 1986, ur serien "Animal, Vegetable or Mineral", 65,5 x 60 cm

Ändringar/tillägg
Visas på Nybrogatan 32. Ingen avhämtning fre 17/3. Fr o m lör 18/3 avhämtas föremålet i Magasin 5.

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Temaauktion

John Noel Smith, olja

Budhistorik (8 bud)
3141112
3141109
850
3141106
700
3140353
500
3140145
450

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.